Warsztaty w terminie lipiec-sierpień, przeznaczamy dla rodzin, które czują, że coś można zmienić w życiu, by stało się pełniejsze, każdy znajdzie tam coś dla siebie, ale przede wszystkim będą one częścią Ogólnopolskiego Programy pn. Rehabilitacja Narodu, który należy się wielu rodzinom zdewastowanym przez to, co tzw. państwo polskie wraz z innymi korporacjami, zniszczyło i niszczyło przez pokolenia w narodzie.
Warsztaty będą połączeniem sanatoriów życia i szkoły życia (www.sanatoria.zycia.pl, www.szkola.zycia.pl), w zakresie integracji międzypokoleniowej dziadków i babci oraz dzieci. W tym roku chcemy zapewnić uczestnikom i uczestniczkom moc wydarzeń w naturze, kulturze i nastroju radości nadchodzącego uzdrowienia emocji i uczuć.
Plan:
- Pracowania Tożsamości i Świadomości (odnawiamy korzenie z narodem, „Przyszłość pokoleń dzieciom”)
- Pracownia Artystyczna (wspólne rysowanie i malowanie oraz wyklejanie kreacji pn.”K-Raj na Ziemi”)
- Pracownia Budownictwa (tworzymy osady życia dla innych, urządzenia do życia i samostanowienia)
- Pracownia Żywienia (produkty, które zrobię sam / sama, a które mogę także sprzedać z miłością)
- Pracownia Terapii Uczuć (odczyty energetycznego DNA, kręgi życia, mocy, czucia, konsultacje)
- Pracownia Zdrowia i Odnowy (poranne ćwiczenia, zdrowe nawyki i techniki samouzdrawiania)
- Pracownia Permakultury (czyli jak hodować zdrowo, c każdy może nawet na własnym ugorze)
Zajęcia integracyjne najstarszego pokolenia i dzieci, gdy rodzice będą w trakcie prac warsztatowych, odbywać się będą w formie tzw. „Ogrodów Życia”, w ramach których dziadkowie, babcie i dzieci, będą opiekowały się pochiechami, a na bazie wcześniejszego przygotowania, przekazywali będą najmłodszym wiedzę i mądrość, w ramach zajęć artystycznych.
Czego nam trzeba?
- miejsca, w którym rodziny mogą odbyć warsztaty, najlepiej na wioskach, kołach gospodyń wiejskich, w ośrodkach kultury lub pensjonatach.
- wykładowców, którzy poprowadzą zajęcia w każdym powiecie (ludzi, którzy zajmują się pracą w kręgach, ew. bardziej świadomych terapeutów).
- materiałów żywieniowych od rolników, którzy zajmują się hodowlą i produkują zdrową żywność (m.i.n. gospodarstwa życia).
- ludzi, którzy swoim dobrym sercem wesprą inicjatywę dla rodzin polskich, które najbardziej ucierpiały i często zostały pozbawione środków i miejsca do życia, a tzw. państwo nie zrobiło dla nich nic, w porównaniu z ukraińskimi uchodźcami.